• ru
  • uk
Doctor's Search

Про нас

«Стома-Дент» - стоматологія, якій довіряють!

Стоматологічна клініка «Стома-Дент» надає послуги по комплексному лікуванню зубів і порожнини рота. Висока кваліфікація медичного персоналу підтверджена багаторічним успішним досвідом роботи.

Новітнє обладнання європейського рівня і використання інноваційних технологій, дозволяє надавати весь спектр стоматологічних послуг. Керівництво центру та персонал стежать за дотриманням протоколів лікування та якістю послуг, що надаються.

Індивідуальний підхід до кожного пацієнта і привітний персонал зроблять навіть вимушений візит до стоматолога приємним і спокійним.

 

«Стома-Дент» – це прийнятні ціни!

Ми встановили в нашій клініці абсолютно доступний рівень цін.

«Стома-Дент» – це весь спектр стоматологічних послуг!

Клініка надає повний спектр стоматологічних послуг: імплантація зубів, протезування, лікування захворювань (карієс, пульпіт, періодонтит, пошкодження коронки), відбілювання зубів, установка брекетів, нарощування пошкоджених фрагментів (в тому числі з використанням вінірів), лікування пародонтиту та пародонтозу, а також хірургічна і дитяча стоматологія.

«Стома-Дент» це кращі лікарі-стоматологи.

У нашій клініці представлені всі фахівці, які необхідні для вирішення будь-яких стоматологічних проблем. Кожен лікар – це професіонал у своїй вузькій сфері, тому ви отримаєте послугу відмінної якості.

«Стома-Дент» – це клініка, яка завжди поруч!

Для Вашого комфорту в Вишгороді відкриті 2 клініки, які зручно розташовані в різних мікрорайонах нашого міста.

«Стома-Дент» – це необхідне обладнання і якісні матеріали!

Всі матеріали, і інструмент мають сертифікати якості. У клініці є все необхідне обладнання для надання повного спектру стоматологічних послуг.

«Стома-Дент» – це спеціальні пропозиції!

Піклуючись про наших пацієнтів ми розробили для наших клієнтів постійно діючу систему знижок, а також спеціальні пропозиції та акції.